30. marca 2018
" S V E T O V Ý     D E Ň
P O V E D O M I A     O     A U T I Z M E "
N A     N A Š E J     Š K O L E

Keďže sa naša škola venuje predovšetkým žiakom s autizmom, každoročne si osobitným spôsobom pripomíname "Deň medzinárodného povedomia o autizme", ktorý má svoje miesto v kalendári vždy 2. apríla. Pri príležitosti tohto sviatku sa na našej škole konal športový deň počas celého doobedia.

Páni učitelia a pani učiteľky pripravili deťom rôzne súťaže, v ktorých si deti vyskúšali svoju obratnosť a šikovnosť. Vstupenkou na súťaž bolo nejaké modré oblečenie alebo doplnok k oblečeniu. Ale nebojte sa, žeby niekto nemohol súťažiť: žiaci sa na tento deň pripravili sa výborne a prišli do školy oblečení v modrom. Nakoniec, po skončení súťaží, dostali aj sladkú odmenu.

Napokon - pozrite si fotky. Čo si myslíte: Nezladila a nezjednotila nás tá modrá farba?