9. decembra 2016
V i a n o č n ý     b a z á r

Už od skorého rána bolo na našej škole živo. Učitelia a vychovávatelia pripravovali vo vestibule predajné stoly. Chystal sa Vianočný bazár Na stoloch sa objavili rôzne vianočné ozdoby, pletené vianočné gule, vianočné vence, keramické výrobky, lampáše a svietniky, darčekové taštičky, prívesky, výšivky, medovníčky, podkovičky pre šťastie, anjelíčkovia, hviezdičky, čaje, podložky pod poháre, a veľké množstvo ďalších výrobkov. Všetky výrobky vyrábali šikovní žiaci našej školy spolu so svojimi pani učiteľkami a vychovávateľkami.

Ďakujeme všetkým rodičom a priateľom našej školy, ktorí našu školu podporili kúpou týchto výrobkov. Takto získané peniažky pôjdu na zakúpenie školských pomôcok a materiálu, z ktorých deti budú vyrábať ďalšie pekné výrobky na budúce vianočné trhy.

Na stoloch však našla svoje miesto aj publikácia kolektívu autorov pod názvom "Rozprávky z ôsmeho svetadielu". Kúpou tejto knižky zase podporili rezidenčný projekt pre ľudí s autizmom v obci Borová pri Trnave.