27. októbra 2016
PANI JESEŇ BOHATÁ

Pani Jeseň bohatá rozdávala vo štvrtok pred svojimi prázdninami v školskej telocvični listy zo zlata. Pani Jeseňou bola pani učiteľka Mgr. Leontína Glatzová, ktorá pre deti pripravila kultúrny program, do ktorého prispeli naši žiaci pesničkami, básničkami, porekladlami a hádankami. Deti sa na túto akciu už tradične veľmi tešili. Vyzdobili si priestor celej školy výtvarnými prácami a ozdobami z jesenných plodov. Zabávali sa pri tanečnej hudbe - diskotéke, ktorú mixoval pán učiteľ Mgr. Anton Balogh.

Oslava jesene pokračovala po krátkej prestávke. Po tom, ako sa deti nadesiatovali, rozišli sa na stanoviská Zemiakovo, Šiškovo, Jabĺčkovo, Tekvicovo, Popoluškovo, kde ukázali svoju šikovnosť v pestrých súťažiach, ktoré im pripravili p. učiteľky a vychovávateľky.

Mgr. Leontína Glatzová