23. júna 2016
Opekačka na Kamzíku

Blíži sa koniec školského roka. V týchto dňoch sa už neučíme. Teploty stúpajú nad +30°C, ale v prírode v tieni je príjemnejšie. Navyše, nadišiel čas, aby sme splnili sľub, ktorí sme deťom dali ešte v apríli.

Vybraní žiaci z I.A a II.A pod vedením Mgr. Františka Pláteníka a Mgr. Antona Balogha opäť prekonávali kopec tiahnuci sa po lúku pod Kamzíkom, aby si pochutnali na opekaných špecialitách a oddýchli si po celoročnej makačke. Deti sa veľmi tešili na výlet.

Keďže bolo dosť teplo, tekutiny, šiltovky a uteráky boli povinnou výbavou na výlete. A keďže sme ešte mali trochu času, po chutných opekancoch sme sa zastavili v neďalekom bufete na hroznovke či kofole.

S ťažkými bruchami sa ťažko kráčalo dolu kopcom, a tak sme si pomáhali, držiac sa za ruky. S pocitom istoty sme z kopca zišli a natešení z pekných dojmov sme sa vrátili do školy.