11. decembra 2015
V i a n o č n ý     b a z á r
M i k u l á š s k a     b e s i e d k a

V našej škole sme mohli zažívať vianočnú atmosféru už v tento decembrový piatok. Od rána naši rodičia, žiaci aj učitelia objavovali a zisťovali, že ich deti a spolužiaci sú šikovní a vyrobili krásne výrobky na vianočný bazár, kde sme si ich mohli zakúpiť.

Chodbami zneli vianočné koledy, ktoré nás aj rodičov o 9:30 zaviedli do telocvične. Tam nás privítala pani učiteľka Mgr. Janka Slováková a prezradila nám, že príde Mikuláš spolu s anjelikom a čertom. Známa melódia piesne "Mikulášku, dobrý strýčku" ich aj medzi nás privolala. Mikuláš nás pozdravil a poprosil nás, aby sme sa mu predstavili s dokázali mu, že naši žiaci sú šikovní a talentovaní. Spolu s pani učiteľkami si pripravili krásny program. Rôzne básničky, tančeky, pesničky a scénky sa žiakom veľmi podarili a Mikuláša potešili. Preto sa rozhodol deti potešiť sladkými balíčkami. Potom sme Mikulášovi spoločne poďakovali a rozutekali sme sa do svojich tried ochutnať všetky dobroty. O 11:00 sme to všetko mohli vytancovať na diskotéke.

Ďakujeme za krásne prežitý spoločný čas a už teraz sa nevieme dočkať Vianoc.